Ekonomi

Vakıfbank kredi kampanyası başladı! Bankadan 5 dakika içinde onaylı 20 bin 100 bin TL arası kredi

Vakıfbank kredi kampanyası başladı! Bankadan 5 dakika içinde onaylı 20 bin 100 bin TL arası kredi. Sizlerde Vakıfbank internet üzerinden ve kredi almak için bankanın mobil uygulamasını kullanmak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak 100 bin TL nakit alabilirsiniz. Son dakika haberine göre, Ocak ayı içinde kredi alacağınız bu banka üzerinden Vakıfbank düşük faizli olarak sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.

Vakıfbank emekli olan ve çalışan kişilere destek vermektedir. Bu şekilde sizlerde kredi alacak ve onaylanan kredinizi hesaba atacaksınız.

kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de 100000 TL nakit kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50000 TL 24 ay vadeli 100000 TL kredi verilmektedir.

Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir ve onaylanan kredinizi aynı gün içinde hesaplarımıza yatırarak öğrenebilirsiniz.

Banka şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda kimlik ve gelir belgenizle birlikte en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Vakıfbank, resmi internet sitesine giriş yaparak da güncel kredi faiz oranları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Başa dön tuşu