EkonomiGüncel

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu başlattı! Maaş alan herkes Gelir Belgesiz olarak alacak

Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden yapmış olduğunuz yeni kredi kampanyası duyurusu ihtiyaç kredisi başvurusu olarak vatandaşlara 50.000 TL’ye kadar ödeme olarak sunulmaktadır. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri 50.000 TL olarak 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi seçenekleri ile birlikte geri ödenmesi talep edilmektedir.

Kamu Bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha uygun faiz oranları ile birlikte 50.000 TL’ye kadar kredi ödemeleri verecek olan bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli Kredi imkanı sağlanıyor ve onaylanan bu krediler hesaplara yatırılıyor.

Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için hemen aynı gün içinde hizmet yapacak ve isteyen vatandaşlar internet bankacılığını kullanarak da istedikleri zaman kredi başvurularında bulunabileceklerdir.

Maaş alan emekli ile birlikte son işyerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların kampanyalara katılarak nakit ihtiyacından faydalanabilecekleri bu özellikli kredilerden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli Kredi imkanı sağlanıyor. Vakıfbank şubelerinden Vakıfbank internet sitesi üzerinden ve Vakıfbank internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7/24 kredi başvurusu yapabilir onaylanan bu kredileri hesaplarımıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu