EkonomiGüncel

Vakıfbank duyurdu! Maaş müşterisi olan, Maaşını Bu bankadan alan kişiler 100.000 TL ödeme hemen alacaklar

Vakıfbank duyurdu! Maaş müşterisi olan, Maaşını Bu bankadan alan kişiler 100.000 TL ödeme hemen alacaklar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapacak olan kişilere banka hemen sonuç vermektedir. 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşları için yapılan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilir. Vakıfbank bağışlarının 22 katına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, kamu bankası olmasından dolayı özellikle emekli maaş alan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında geliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kredi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşlara Vakıfbank, aynı gün içinde kredi ödemesi vererek, düşük faizlerle Kasım ayı sonuna kadar destek vermektedir.

Vakıfbank kredi alacak kişilere başvuru için de kolaylık sağlayacak.

Nakit alacak kişiler başvuru yaparak bu bankalar üzerinden istedikleri zaman nakit onay alabileceklerdir. Başvuru yaparak kredi almak isteyenlere aynı gün içinde sonuç verilecek ve bu sonuca göre kredileri hemen hesaplarınıza atabileceksiniz.

Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka tarafından otomatik olarak kredi onayı verilir ve onaylanan kredi hesaplara yatar. Bu işlemler için banka hesabınızın olması istenmektedir. Banka hesabınız üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz ve internet bankacılığı şifresi aldıktan sonra nakit kredi için destek alabilirsiniz.

Vakıfbank emekliye maaş taşıması durumunda ilk önce maaşın 15 katını daha sonra maaş taşındıktan sonra 6 katı kadar daha ödeme alabileceklerdir. Düşük faiz oranları ile birlikte 100.000 TLye kadar 24 ay vadeli, 50 bin TL’ye kadar ise emekli kredisi alacak kişiler 36 ay vadeye kadar kredi verilmektedir. Banka internet sitesi üzerinden de kampanya detaylarını öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu