EkonomiGüncel

Vakıfbank duyurdu: Banka hesabı olanlara 5 gün içinde ödeme olacak: 50 bin TL ödeme alın

Vakıfbank duyurdu: Banka hesabı olanlara 5 gün içinde ödeme olacak: 50 bin TL ödeme alın. Vakıfbank, banka hesabı olan vatandaşlar için 5 gün içerisinde 50000 TL‘ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada 50000 TL‘ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler vereceğini duyurdu. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 50000 TL kredi ödemesi alacak olan vatandaşlar, banka politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara Vakıfbank, 50000 TL kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, onay olabilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için öncelik olarak banka müşterisi olması ve internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Kamu bankası olan Vakıfbank emekli maaşı alan vatandaşlar ile birlikte uzun süredir sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara destek ödemeleri vermektedir.

Vakıfbank kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebileceği bu Kredi kampanyalarında 50.000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 3 ayda bir ödemeli Kredi imkanı da sağlanıyor. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak da ihtiyaç kredisi alabilecek ve onaylanan bu kredileri hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Vakıfbank özellikle emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşları da yapmış olduğu Bu kampanyada 6 gün içinde emekli maaşı hesapları üzerinden daha önce Kredi kullansanız bile sizlere ihtiyaç kredisini düşük faizlerle vereceğini açıkladı

Başa dön tuşu