Ekonomi

VakıfBank bankamatik kartınıza 80.000 TL ödeme yapacağını duyurdu

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank yapmış olduğu yeni Kredi kampanyasında bireysel müşteriler için yapmış olduğu kampanyada 80.000 TL ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen kişilere düşük faizli 24 ay vadeli Kredi vereceğini açıkladı.

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartlara uygun olarak aynı gün içinde Kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Vakıfbank hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi onayı alacağınız bu kampanyalar üzerinden 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak kullandırılarak rahat bir nefes almalarına olarak sağlayacaktır.

Vakıfbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşların uygun faiz oranları ile birlikte alabilecekleri bu Kredi kampanyalarına katılabilmeleri için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğini söyleyebiliriz. 80.000 TL kredi kullanmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurusu haricinde dilerseniz diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak da Vakıfbank üzerinden 80.000 TL’ye kadar nakit kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda alacakları bu kredilerde emekli olması 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması veya devlet memuru olması durumunda bireysel tüketici kredisi imkanından faydalanarak işlem yapacaklardır.

Başa dön tuşu