Ekonomi

Vakıfbank bankamatik kartınıza 120.000 TL ödeme yaptı! 50 bin TL üzeri ödemeler dikkat çekti

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 120000 TL kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde 12 ay vadeli kredi başlandığı ve başvurularını gerçekleştirerek, onay almak isteyen kişilere kolaylık sağlanacağı açıklandı.

Kamu bankası olan Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyalarda özellikle emekli maaşı alan vatandaşlar ile birlikte uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda başvuru şartlarına uygun olması ile birlikte 120000, tl yüksek limitli kredi ödemesi yapacak.

Vakıfbank, 120000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için özellikle diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak da destek kredileri ödeyeceğini açıkladı. Banka şubelerine giderek başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda düşük faiz oranları ile birlikte krediler, hemen aynı gün içinde ödenmektedir.

120000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredileri kullanmak istiyorlarsa banka kredi politikalarına uygun olup, hemen aynı gün içinde ödemelerini alabilmeleri için internet bankacılığı uygulamalarını kullanması istenmektedir.

Kredi başvurusunu eğer banka şubeleri üzerinden yapacaksanız kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtirseniz sizlere, Vakıfbank, destek vererek ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır.

Başa dön tuşu