Ekonomi

VakıfBank bankamatik kartına 100.000 TL ödeme yapacağını açıkladı

VakıfBank bankamatik kartı kullanan vatandaşlara ve özellikle de kendi Bankası müşterisi olan vatandaşlara yıl sonuna kadar yapmış olduğu kredi kampanyası ile ilgili son duyuruyu paylaştı. 100.000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak Kredi ödemeleri verilecek. Vakıfbank 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlattığı bu Kredi kampanyasında nakit kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişileri aynı gün içinde hizmet ödemesi vermektedir.

Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek Kredi alabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplara yatırarak hemen aynı gün içinde de alabileceksiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakından kaç şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurusunu alabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine giderek yapacakları tüm işlemlerde nakit kredi ödemelerinden faydalanabilecekler ve onaylanan bu kredileri hesaplara yatırarak da hemen aynı gün içinde alabileceklerdir.

Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyurularda başvurularını gerçekleştirecek kişilere hemen işlem yapacak ve kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaba yatırarak kullanmalarına olanak sağlayacaktır.

Başa dön tuşu