Ekonomi

Vakıfbank banka hesabı olanlar için önemli haber! Son dakika!

Vakıfbank banka hesabı olanlar için önemli haber! Son dakika! Vakıfbank, banka hesabınızın olması durumunda sizlere verilecek olan yeni bir kredi kampanyası gelir belgesiz olarak 50000 TL olarak duyuruldu. Devlet bankası olan Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşları sürekli olarak güncel krediler vermekte ve onayından bu kredilere de istedikleri zaman hesaplarına yatırmalarını istemektedir.

Vakıfbank üzerinden yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalar yapılacağı açıklandı. Banka hesabı olan tüm vatandaşların katılabilecekleri bu kampanyalarda, bireysel müşteri olmanız ve banka şartlarına uygun olmanız yeterli olacak ve 50000 TL’ye kadar kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alacaksınız.

Ekim ayının sonuna kadar devlet destekli olarak düşük faiz oranları ile birlikte, emekliler için verilecek olan kampanyalar haricinde ülkede ilk yardım olan tüm kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmak için başvurularını internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapmaları durumunda da düşük faizli krediler verileceği açıklandı. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen çok yapmış oldukları bu kampanyalarda 50000 TL’ye kadar ödeme yapılacak olan kampanyalarda diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için de kredi alabilecekler. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar haricinde, sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Vakıfbank’ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılabilir, onaylanan kredilerinizi hemen kullanabilirsiniz.

Devlet destekli olarak alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından fayda hakkı olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hemen 50000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere ayrıca bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da işlemler yapılmaktadır.

Başa dön tuşu