EkonomiGüncel

Vakıfbank Banka hesabı olan ve Bankamatik kartı kullananlar dikkat! 9 gün süreniz kaldığınızı bilin!

Vakıfbank Banka hesabı olan ve Bankamatik kartı kullananlar dikkat! 9 gün süreniz kaldığınızı bilin! Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar, 9 gün içerisinde işlem yapması gerekiyor. Vakıfbank, resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında nakit kullanacak olan kişilere bankamatik kartı ve banka hesabı olmaları durumunda, diledikleri zaman ödemeler gerçekleştirileceği açıklandı.

Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verileceği ve onaylanan bu krediler hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılacağı açıklandı.

Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka hesabı olmaları durumunda, 9 gün içerisinde hemen internet şifresi alarak internet bankacılığına giriş yapabilir, buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, uygun faizlerle kredi kullanabilmektedir. En yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşları, Emekli Kredisi adı altında da işlemler yapılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız, emekli, hesabınız aracılığı ile birlikte hemen internet şifresi alarak banka şubesine gitmeden internet üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan da kredi başvurusuna gerçekleştirebileceğinizi ve buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonrada ihtiyaç kredinizin ne kadar olduğu hakkında bilgileri alabileceğinizi de söyleyebiliriz. En düşük faiz oranlarından yararlanabileceğiniz Vakıfbank Emekli Kredisi kampanyası ile birlikte aynı zamanda sigortalı olarak çalışan, vatanın taşlarda kredi alabilmektedir.

Başa dön tuşu