EkonomiGüncel

Vakıfbank banka hesabı olan dikkat etmeli! 6 gün içinde işlem yapmanız isteniyor!

Kamu bankası olan Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 6 gün içerisinde özellikle kendi banka müşterisi olması durumunda işlem yapacağını açıkladı. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 6 gün içerisinde kendi banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri yapacak.

45000 TL’ye kadar kredi verilecek ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak sizlere sunulacak olan bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara Vakıfbank, kendi internet sitesi üzerinden de başvuru ekranı açıyor. Banka müşterisi olan ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, Vakıfbank şubelerine gitmeden internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak, nakit ihtiyacınız olması durumunda sizlere destek kredilerinden faydalanmanıza olanak sağlayacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Acil kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda ihtiyaç kredisi kullanmak için özellikle emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte destek kredilerinden faydalanmak istiyorsanız ve emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden olması şartı ile kredi onay alabilirsiniz. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların en yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirebildikleri gibi, ayrıca kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet şifreleriyle birlikte de kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden yapabileceklerini açıkladı. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz ve kredi onayınızı almanız durumunda ihtiyaç kredisini hemen kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Başa dön tuşu