EkonomiGüncel

Vakıfbank 18 yaşından büyük olan vatandaşlara 7000 TL ödüyor

Devlet Bankası VakıfBank üzerinden 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 7.000 TL nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu bankaların başında gelen Vakıfbank üzerinden sizler de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak hızlı bir şekilde kredi ödemesi olabilir onaylanan kredileri hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz.

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlar 7.000 TL acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olması durumunda işlemlerini hemen yapabilir onaylanan kredileri hesaplara da yatırabilmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de uygun faiz oranları ile birlikte kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kamu Bankası VakıfBank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte işlem yapabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde Kredi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı.

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de başvurumuzu gerçekleştirebilir müşteri hizmetleri numarası üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu