EkonomiGüncel

TEB Bankası TC KİMLİK numarası son hanesi çift olanlara SMS ile onay veriyor!

TEB Bankası TC KİMLİK numarası son hanesi çift olanlara SMS ile onay veriyor! Sms ile ihtiyaç kredisi veren TEB Bankası, TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında banka müşterisi olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemesini hesaplarına yatıracağını açıkladı.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda bireysel tüketici kredisi verilmektedir.

TEB Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka SMS ile kredi imkanı sunmaktadır. Tc kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, kimlik numarasını 44 66 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

TEB Bankası kredi başvurularından bulunacak olan vatandaşlara ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve internet siteleri üzerinden ve banka şubelerine giderek kredi işlemlerini yapabilmektedirler. Tc Kimlik Numaranız: 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda sizlere verilecek olan bu krediler ile birlikte hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredileri hesaplarımıza yatırarak kullanacaksınız. Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında 44 66 numarasına gönderilecek olan mesaj ile birlikte hem emekli olan hemde bireysel olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanabilmek için banka şubesine kimliğiyle birlikte gidebilmektedirler.

Başa dön tuşu