Ekonomi

TEB Bankası açıkladı… Bankadan müşteri olan herkese 30.000 TL ödeme, Şart, Kefil, Evrak İstenmeyecek

TEB Bankası açıkladı… Bankadan müşteri olan herkese 30.000 TL ödeme, Şart, Kefil, Evrak İstenmeyecek. TEB Bankası üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında banka şartlarına uygun olan her vatandaşın 30000 TL’ye kadar başvurularını gerçekleştirecek, ocak ayının son haftasına kadar kredi kullanabileceği haberi verildi. TEB Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödenecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilmektedir.

TEB Bankası kredi başvurusu şartları…

30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, öncelikli olarak bireysel müşteri olmanız, banka tarafından istenen şartların başında geliyor. Kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlanarak kredi başvurusu yapacaklardır. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşların diledikleri zaman alabilecekleri bu kredi kampanyalarında, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde öğrenebileceksiniz.

Emekli maaş hesabınıza üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde teb Bankası, sizlere daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri vermektedir.

TEB Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu…

Banka üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için hemen sizlerde başvurunuzu yapabileceğiniz kredi yöntemleriyle birlikte sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşları hemen hızlı birşekilde işlem yapacak olan tep Bankası, özellikle cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi imkanı sağlayan bankaların başında geliyor.

  • Bireysel kredi kullanmak isteyen müşteriler TEB Bankası üzerinden 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabilir. Banka 36 ay vadeye kadar müşterilere kredi veriyor.
  • Krediler 3 ay ertelemeli olarak da kullanılmaktadır. 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin en az 1300 ve üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor.
  • Kredi başvurusu size en yakın TEB Bankası şubesinden kimlik ve gelir belgeniz ile beraber yapılır. Ayrıca SMS atarak da ne kadar onay alacağınızı bu banka üzerinden görebiliyorsunuz.
  • SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC. kimlik numaranızı 4466 numarasını göndermeniz yeterli olacaktır.

Sms ile kredi onayı aldıktan sonra banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanabilecek olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçları öğrenilerek hesaplarına mobil uygulamalar üzerinden ödemeler yatırılmaktadır.

Başa dön tuşu