EkonomiGüncel

Tc kimlik son rakamları 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 olanlar dikkat! Bu haber size! 40.000 TL ödeme verilecek

TC kimlik son rakamları 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 olanlar dikkat! Bu haber size! 40.000 TL ödeme verilecek. Kimlik numaramız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara, QNB Finansbank tarafından ödeme verileceği açıklandı.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirmeniz halinde sizlere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve sizler de ekonomik sıkıntı yaşamanız durumunda bu bankanın yapmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hemen işlem yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi puanı, sizler için önemli olmaktadır ve kredi notu 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, QNB Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilmektedir. Tc kimlik numarası üzerinden kredi puanı yüksek olması için daha önceki bankalarda kredi ve kredi kartı ödemelerinizin olmaları gerekiyor ve bu ödemelerde düzenli olarak ödemeler yapmış olmanız, banka tarafından isteniyor.

Emekli olan kişilerde kampanyaları katılmak istiyorlarsa, maaşını bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde kredi kullanabilmesi mümkün olmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu 40000 TL olarak nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kredi kampanyasında, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda 40000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde tüketici kredisi alabilirsiniz.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, acil kredi hizmetinden faydalanacak olan vatandaşlar için kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan bu ödemelerde 50 30 numarasına mesaj atan kişilerin banka hesabı varsa, krediyi mobil uygulamadan da kullanabilir.

Başa dön tuşu