Ekonomi

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara o bankadan 90.000 TL ödeme verilecek!

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara o bankadan 90.000 TL ödeme verilecek! Tc kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen kişilere, Denizbank üzerinden 90000 TL kredi ödemesi verilecek. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan kişilere 24 ay vadeli kredi ödemesi kredi notuna göre ödenmektedir.

Banka kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden 90000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecekleri bu kredi kampanyalarına hemen katılabiliyor.

Kredi başvurusu yapmak için bireysel müşteri olmanız ve banka şartlarına uygun olmanız durumda, işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu sorgulamanız gerekiyor.

Denizbank kredi notu sorgulaması yapacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir. Denizbank kredi notu sorgulaması işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verilmektedir.

Sms ile cebimde kredi kampanyasına katılmak için başvuru yapacak olan vatandaşlar, banka hesabı olması durumunda banka hesabına kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj atması yeterli.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra bu mesaj: 32 80 numarasına göndermeniz ile birlikte cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız.

Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için aynı gün içinde destek ödemelerine verecek ve onaylanan kredilerde hesaplarına hızlı bir şekilde ödemeler yaptırabilecektir.

Başa dön tuşu