Ekonomi

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 75000 TL ödeme haberi verildi! Kimlikle alın…

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 75000 TL ödeme haberi verildi! Kimlikle alın… Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan 75000 TL Akbank üzerinden hemen alabileceksiniz.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 10 dakika içerisinde kredi sonucunu, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kolay birşekilde veriyor. Hem SMS ile hemde internet sitesi üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucu hemen verilmektedir.

Acil kredi!

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte TC kimlik numarası üzerinden işlem yapın. Hem işlemlerinizi, bankanın müşterisi olmanız durumunda mobil uygulama üzerinden yapabilecek hemde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak istediğiniz zaman kredi kullanabileceksiniz.

Akbank, direk uygulaması haricinde kredi kullanacak olan vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmeleri için şartlara uygun olmaları durumunda, Akbank’ın SMS Kredi Servisi üzerinden de işlem yapacağını söyleyebiliyoruz. Sms ile kredi kullanmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere sonuç verecek ve onaylanan kredi tutarı hakkında bilgileri de hızlı bir şekilde hesaplarımıza yatırarak, kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Başa dön tuşu