EkonomiGüncel

TC Kimlik Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlar Nakit Ödeme Olarak 40.000 TL Alıyor! Bu Hafta Son: Tek Banka Veriyor

SON DAKİKA HABER: Tc kimlik numarası üzerinden 40000 TL‘ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası üzerinden bireysel kredi politikalarına uygun olmanız durumunda hemen, aynı gün içinde onay verilecek. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bir kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde 40000 TL‘ye kadar ödeme alabilirsiniz.

3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi ödemeleri veriliyor.

40000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemenizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılacak da kullandırılacaktır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden Bireysel tüketici kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, kredi puanına 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar, bireysel tüketici kampanyasına katılabilir ve onaylanan kredileri 40000 TL’ye kadar gelir belgesiz üzerindeki limitlerde de bankaya giderek gelir belgesi vererek, kredi kullanabilir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların isterlerse cep telefonları üzerinden SMS atarak, isterlerse de Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanarak başvurularını yapabileceğini söyleyebiliriz.

40000 TL kredi onayı almanız durumunda, 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli kredi ödeme tablolarını oluşturabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirecek olan kişiler banka kredi sicili uygun olması durumunda veya kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda hemen aynı gün içinde kredi onayı alabilecekler ve Yapı Kredi Bankası hesabına onaylanan tutarı yatırabileceklerdir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Başa dön tuşu