EkonomiGüncel

TC Kimlik Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! Başvuru Yaparak Hemen Onay Alın!

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni kredi kampanyasına katılarak, 15 bin TL’ye kadar düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilir. 36 ay vadeli, bu kredilerden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan kampanyada özellikle banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların belirtilen politikalarda ilinde kredi ödemeleri gerçekleştirilerek, kimlik numaraları üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli olarak hızlı bir şekilde bu bankalar üzerinden banka kredi puanınızın uygun olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş müşterisi olması, sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda ise sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda son işyerlerinde 6 aydır çalışıyor olması, bankalar tarafından istenmektedir.

Nakit ihtiyacı olan kişilere ilk kredi kampanyası yapan bu üç banka üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine giriş yapabilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanıyorsanız, internet bankacılığını kullanarak bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, ayrıca, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz olarak başvuru yapabilir ve kredi notu sorgulaması sonrasında onay alırlarsa hemen kredi kullanabilir.

Denizbank üzerinden ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak verilecek yüksek limitli kredilerde verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya bu bankaların mobil uygulamalarını kullanmanız durumunda internet bankacılığı ve internet şubesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek gelir belgesiz, masrafsız 15000 TL kredi alabilirsiniz. Yapılacak olan bu başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Başa dön tuşu