EkonomiGüncel

TC Kimlik Numarasını Yazanlara 90.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika!

Kimlik numarasına 90000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında, Yapı Kredi Bankası ile birlikte Denizbank, hızlı bir şekilde vatandaşlara SMS ile onay vereceğini açıkladı. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan ödemeler ile birlikte kredi işlemlerine hızlı bir şekilde hesaplarına yatırmak isteyen vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması isteniyor.

90000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak ihtiyaç kredisi ödemesi yapılmaktadır. 90000 TL’ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu iki banka üzerinden daha önce kredi almanız durumunda da sizlere düşük faizle işlem yapılır. Banka şubeleri ve banka internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız mümkün olmaktadır.

BAŞVURU

Kimlik numarası üzerinden 90000 TL’ye kadar başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden işlem yapmak istiyorsa, SMS atabilir. Cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar kredim TC kimlik doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bir diğer banka olan Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 44 11 numarasına, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini, aralarda boşluk bırakarak yazıp göndermeleri durumunda 90000 TL ödeme olup olamayacağını öğrenebilmektedir.

Başa dön tuşu