Ekonomi

TC kimlik numarasına göre Denizbank’ta kredi veriyor! SMS atarak sorgulama yapabilirsiniz…

TC kimlik numarasına göre Denizbank’ta kredi veriyor! SMS atarak sorgulama yapabilirsiniz… Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere, Denizbank uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak istiyorsanız sizler de cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Denizbank, SMS ile kredi onayı alan tüm vatandaşların nakit ödemelerini gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek işlemlerini yapabilecekler ve kimlikleriyle birlikte onaylanan tutar, hemen hesabına yatırarak kullanabileceklerdir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşterilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu veriliyor ve onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlara banka 5 dakika içerisinde sonuç verir, onaylanan kredi hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde aynı gün içinde destek ödemesi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu