Ekonomi

TC kimlik numarasına 9.000 TL ödeme yatacak! Son dakika flaş haber…

TC kimlik numarasına 9.000 TL ödeme yatacak! Son dakika flaş haber… 9000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kampanya başlatan Akbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, düşük faizli kredi ödemesi verecektir.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. 9000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bankanın kredi başvuru yöntemleriyle birlikte sizlerde oturduğunuz yerden ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

9000 TL KREDİ BAŞVURUSU

9000 TL kredi başvurusunu, cep telefonu üzerinden SMS ile yapacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için cep telefonları üzerinden kredi başvurusunu hemen SMS atarak yapabilmektedir. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında 36 ay vadede kredi ödemesi alıp almadığını, sizlere söylenmektedir.

money coin on each line rising team businessmen background – business saving money concept.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında kredi puanı 1200 üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanabilecekler ve kullanmış oldukları bu krediler ile birlikte de aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri alabileceklerdir.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvuru sonrasında işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için aynı gün içinde destek ödemeleri yapılacak ve bu banka kredi puanına göre, sizlere, faiz oranı uygulayacaktır.

Başa dön tuşu