Ekonomi

TC Kimlik Numarasına 6000 – 12000 TL Ödeme Yapılacak! Başvuru Yapmanız Durumunda Hesaba Alacaksınız

TC Kimlik Numarasına 6000 – 12000 TL Ödeme Yapılacak! Başvuru Yapmanız Durumunda Hesaba Alacaksınız. Kimlik numarası üzerinden, Akbank ve Denizbank aracılığı ile birlikte sizlere ödenecek olan nakit kredi kampanyası belli oldu. 6000 TL ve 12000 TL arasında ödeme alacak olan kişilere, Akbank ve Denizbank, düşük faiz oranları ile birlikte gelir belgesiz, masrafsız kredi vermeye devam ediyor. Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırarak da hemen aynı gün içinde kullanımı sonlanacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank ve Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz.

Akbank ve Denizbank üzerinden nakit başvurusu nasıl yapılır?

Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi bankalar, sizlere mobil uygulamalar üzerinden, gelir belgesiz kredi ödemesi yapmaya devam edecek. Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara bankalar uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirirken, banka müşterisi olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Akbank ve Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden SMS atarak da işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak için kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak ve aralarda boşluk bırakarak bu mesaj: 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Akbank ve Denizbank üzerinden yapmış olduğunuz sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında onay alan tüm vatandaşlar, banka şubeleri üzerinden de bankaların mobil uygulamaları üzerinden onaylanan tutarı gelir belgesiz kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu