EkonomiGüncel

TC kimlik numarası son rakamına ödeme olacak: Emekli ve Çalışanlar 0-2-4-6-8 numarasına ödeme alacak

TC kimlik numarası son rakamına ödeme olacak: Emekli ve Çalışanlar 0-2-4-6-8 numarasına ödeme alacak. Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman yapı Kredi Bankası üzerinden 100000 tl kredi kullanabileceğini söylemek isteriz. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte TC kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları ile birlikte sizlere hemen kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte veya sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda, sizlerde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak bu bankadan başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, dilediğiniz zaman kredi ödemesi alabilir, onaylanan krediyi de hemen öğrenebilirsiniz.

Sms ile başvuru yapın!

SMS Kredi ile başvuru yapacak olan kişiler Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermesi durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak.

Sms ile kredi başvurusunda bulunarak, kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlara bankalar düşük faiz oranları ile birlikte, masrafsız kredi ödemelerini Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapmaktadır.

44 11 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında sizlere 100000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacaktı onaylanan bu kredilerle birlikte de hesaplarınız ödemeler yatırarak, ihtiyaç kredisi kullanmış olacaksınız.

Yapı Kredi Bankası ayrıca, kendi banka mobil uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Başvuru yapacak olan kişiler, mobil uygulamalar üzerinden de yüksek limitli krediler kullanabiliyor.

Başa dön tuşu