Ekonomi

TC kimlik numarası son rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8-0 olanlara 50.000 TL nakit para ödemesi yapıldı!

TC kimlik numarası son rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8-0 olanlara 50.000 TL nakit para ödemesi yapıldı! Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda, Akbank üzerinden diledikleri zaman onay olabilecekleri bir kampanya hazırlandı. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar nakit işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, belirli şartlar dahilinde kredi ödemesi olabilmektedirler. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, banka kredi şartlarına uygun olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların en uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemleri yapılabileceği bir kampanya hazırlanmaktadır. Akbank İhtiyaç Kredisi yapacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda hem emekli maaş hesapları üzerinden hemde çalışma, maaşları hesapları üzerinden diledikleri zaman kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak kredi kullanabiliyor.

Akbank kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka kredi notu: 1400 ve üzerinde olması durumunda gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, bu bankalardan kredi alabileceğini de söylemek isteriz.

Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayını aldığını görmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde SMS atarak yapabiliyor.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvuruda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda banka şubesine gitmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaşınızı, Akbank üzerinden alıyorsanız, Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve bu bankadan kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu