Ekonomi

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanların hesaplarına ödemeler yattı!

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanların hesaplarına ödemeler yattı! Kimlik numarasının son rakamlarına göre, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Kimlik numarası üzerinden kredi notuna göre, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin, Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen aynı gün içinde işlem yapacağını söyleyebiliriz.

KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubesine gitmeden cep telefonunuz aracılığı ile birlikte SMS atabilirsiniz.

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini, aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu eksiksiz olarak dolduran tüm vatandaşlarda kredi işlemlerinden faydalanabilmektedir. Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan bu bankalar üzerinden nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işleminizi yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu