Ekonomi

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara Ziraat Bankası 50 bin TL ödeme yapıyor

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara Ziraat Bankası 50 bin TL ödeme yapıyor. Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyadan, TC kimlik numarası üzerinden 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası, TC kimlik numarası üzerinden 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası, kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilir, hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini yapmak isteyen tüm vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda işlemleri bireysel tüketici kredisi olarak verilmektedir. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden mobil uygulama aracılığı ile birlikte de kredi başvurusu yapmanız mümkün olacak. Banka müşterisi olan vatandaşların, Ziraat Bankası şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacakları tüm işlemlerde kredi ödemeleri internet üzerinden 7 24 verilmektedir.

Emekli olan kişiler için ise banka uygun faiz oranları ile birlikte emekli kredisi imkanı sağlıyor. Emekli maaş alan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden maaş almaları durumunda düşük faizli ve devlet destekli kredi kampanyalarından faydalanabilmektedirler. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Başa dön tuşu