EkonomiGüncel

TC Kimlik Numarası Son Rakamı: 0-2-4-6-8 Olanlara 55000 TL Ödeme Bu Hafta Son Kez Ödenecek!

Kimlik numarası, son rakamına göre, 55000 TL’ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için yapılan yeni kampanya duyurusunda, uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi gerçekleştirebileceğiniz en haberi verildi. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu iki banka üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi ödemesi alabilir, onaylanan kredilerinizi hesabınıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlara banka şartlarına uygun olması durumunda hesaplarına ödemeler yapılmaktadır.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan ve kredi puanı yüksek olan vatandaşlar oturdukları yerden cep telefonları aracılığı ile birlikte SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank, hesabı olan vatandaşlar ise Denizbank, mobil uygulamasını kullanarak 7 24 kredi başvurusunda bulunabiliyor.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı açıklandı. Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli mesaj ile birlikte kredi ödemeleri de hemen gerçekleştirebilir.

Başa dön tuşu