EkonomiGüncel

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlara Duyuru! SMS İle 35000 TL Ödeme Alın!

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlara Duyuru! SMS İle 35000 TL Ödeme Alın! SMS kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olan müşteriler ancak onay alabilirler. Sizlerde 35.000 TL sms kredi başvurusu yapacaksanız ilk önce banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. SMS kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notunun en az 1100 olması gerekiyor. Yani daha önceden banka çalışması yapmış olmalısınız. Banka çalışması yapmayan ve hiç kredi notu olmayan kişiler bankalardan kredi alamazlar. Kredi başvurusu için çok fazla kredi başvurusu yapmış kişilerinde başvuruları onaylanmayacaktır. Şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan 35.000 TL SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaranızı 5035’a mesaj atarak 35.000 TL kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Mesaj attıktan beş dakika sonra banka size kredi sonucunu gönderecektir. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız bir limit yazar ve bu limit kadar krediyi en yakın banka şubesine giderek kullanabilirsiniz.

Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız SMS onayı alırsanız banka size şubeye gitmeden de bu krediyi kullandıracaktır. 35.000 TL kredide banka 60 ay vadeye kadar size imkan verecektir. Dilerseniz bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

Aktifbank SMS Kredi Başvurusu

Özellikle kredi notu yüzünden başvuru yapamayan kişiler Aktifbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Aktifbank kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmında Kredi TC KİMLİK yazın ve 3050’ye gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka 35.000 TL’ye kadar sizlere kredi onayı verecektir. Eğer kredi onayı alırsanız adresinizde kredinizi kullanacaksınız. Banka şubesi olmadığı için sizi müşteri hizmetleri arayacaktır.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden de 35.000 TL’ye kadar SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olduğunuzda cep telefonunuzdan Kredim Tc kimlik yazarak 3280’e gönderirseniz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 5 dakika içinde gelen kredi sonucu onaylı ise hemen kredinizi banka şubesinden sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu