Ekonomi

TC kimlik numaranızı yazarak 40 bin TL’ye kadar ödeme alın! Nasıl başvuru yapılır?

T.c kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında 40.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi açıklandı. T.c kimlik numaranız üzerinden sizlerde ₺40.000’ye kadar kredi ödemesi almak istiyorsanız 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli bu Kredi kampanyalarından faydalanmak için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda alacakları bu Kredi ödemelerinde nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ödemeli olarak 40.000 TL kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda Kredi şartlarına uygun olarak aynı gün içinde Kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. 40.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ödemeler ile birlikte Kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli krediler düşük faiz oranları ile birlikte verilmektedir.

40.000 TL kredi başvurusunu Yapı Kredi Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız 44 11 numarasına bireysel t.c kimlik ve aylık geliri yazarak göndermeniz yeterlidir. Akbank üzerinden başvuru yaparak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar nakit kredi almak istiyorlarsa cep telefonu SMS numarası üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermesi gerekiyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda Kredi şartlarına uygun olarak aynı gün içinde hizmet ödemesi alabilmektedir.

Başa dön tuşu