EkonomiGüncel

TC Kimlik Kartı İle Denizbank Şubelerinde 20.000 TL Ödeme Alın! Kampanya Bugün Başlıyor

TC Kimlik Kartı İle Denizbank Şubelerinde 20.000 TL Ödeme Alın! Kampanya Bugün Başlıyor. Denizbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte TC kimlik kartı, kendi banka şubelerinde, olan tüm vatandaşlara 20000 TL’ye kadar ödeme vereceğini açıkladı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, özellikle daha önce bu bankalardan kredi kullanan ve kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatıracak olan vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Denizbank, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de başvurularını gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi ödemesi yapabileceğiniz kampanyalar üzerinden sizlerde hemen aynı gün içinde kredi işlemi yapabilirsiniz. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları tüm işlemler için en yakın banka şubesi üzerinden kredi alabilmektedir.

Denizbank üzerinden sizlerde SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve banka şubesine gitmeden onay, oda böyle banka şubelerine gitmek istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu