EkonomiGüncel

TBMM Onayından Geçti! Sigortalı, Emekli ve Memur Aralık Ayında Ödeme Alacak! Maaşlara Göre Olacak

Meclis onayından geçen ve sadece Ziraat Bankası üzerinden verilecek olan nakit ödemelerde maaşlarınızı 20 katına kadar sizlere, bireysel ihtiyaç kredisi kullandırılacak. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle bireysel müşteriler hem devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için banka müşterileri olmaları halinde ihtiyaç kredisi kullanabileceği haberi verildi. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurusu gerçekleştirebilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için şartlar nelerdir?

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada özellikle banka müşterisi olmanız durumunda sizlere düşük faiz oranları ile birlikte maaşlarının 20 katına kadar kredi ödemesi gerçekleştirilecek.

Devlet destekli olarak alabileceğiniz bu kredilerden faydalanacak olan vatandaşların emekli müşterisi olması durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceğini de söylemek istiyoruz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak için maaş müşterisi olmanız veya emekli maaşınızı ilk defa Ziraat Bankasına taşımanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, şubelere gitmeden hesaplarına ödemeler alabilmeleri için bankanın internet bankacılığını kullanması gerekiyor. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile birlikte sizlere verilecek olan bu kredilerden faydalanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda 3 ay ertelemeli kredi ödemesi gerçekleştirilecek. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hemen bu bankadan kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu