Ekonomi

SSK Bağkur Emeklisine Müjdeli Haber, Memur Emeklisi de Faydalanacak! Ödemeler Yapılacak

SSK Bağkur Emeklisine Müjdeli Haber, Memur Emeklisi de Faydalanacak! Ödemeler Yapılacak. Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada, kamu bankaları tarafından verilecek olan yüksek limitli borç kapatma kredileri ilgili bilgiler paylaşıldı. Bankalara olan borçlarını kapatmak için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan kamu bankaların kendi emekli maaşı, müşterilerine hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, kredi imkanları sunacak olan bu bankalar üzerinden kredi işlemlerini yapmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriliyor.

Kamu bankaları üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilmektedir. Verilecek olan kredilerde, ihtiyaç kredisi haricinde yüksek limitli borç kapatma kredileri dağlamaktadır. Nakit kredi kullanacak olan kişiler, borç kapatma kredisi ile birlikte diğer bankalardaki olan tüm borçlarını kapatmak istiyorlarsa, sadece banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde uygun faizlerle kredi ödemesi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, sizin güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak destek kredilerinden faydalanmanız olanak sağlamaktadır.

Başa dön tuşu