Ekonomi

Son Tarih 12 Kasım! Bu Tarihe kadar, Ziraat Vakıf Halkbank ve PTT Hesabı olanlar başvuru yapsın!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT hesabı olan vatandaşlar, 12 Kasım tarihine kadar nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankalar üzerinden 36 ay vadeli kredi ödemesi alabilir. Başvurularını, kamu bankaları üzerinden yapacak olan tüm vatandaşlar için hazırlanan yeni kredi kampanyalarında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte hemen kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, özellikle emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başvurularını yapmaları durumunda aynı gün içerisinde ödemelerini 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak vereceğini açıkladı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan için vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Emekli olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa nakip ihtiyacı olmaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi bankalar haricinde PTT üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS atarak yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile PTT üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeleri durumunda aktif Bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Ptt yazıp boşluk bırakıp mesajı gönderdikten sonra onay alan tüm vatandaşlar, en yakın PTT şubelerine giderek diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor. hesabınızın olması durumunda sizlere düşük faiz oranıyla birlikte kredi imkanı sağlanıyor.

Başa dön tuşu