EkonomiGüncel

Son Dakika: Meclisten Geçti! Emekliler ve Çalışanlara Bayram Edecek Duyuru!

Emekli olan ve çalışan kişiler, meclisten geçen haber ile birlikte uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi alabilecekleri bir kampanya hazırladılar. Emekli maaşımızı veya sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda nakit kredi başvurunuzun Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan kampanya ile birlikte sizlerde son dakika geçen bu haberiyle birlikte borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli kredi politikalarına uygun olarak istedikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilecek ve onaylanan bu tutarı hesaplarımıza yatırarak hemen kullanmanıza olanak sağlanacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanya ödemelerinde ihtiyaç kredinize hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullandırıyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların başvurularını internet bankacılığı uygulamaları ve internet siteleri üzerinden yapmaları durumunda, masrafsız 50000 TL’ye kadar kredi hemen hesaplarına yatıyor.

36 ay vadeli 24 ay vadeli 12 ay vadeli kredi ödemeleriyle birlikte işlemlerinizi Hemen yapabilir ve 50000 TL’ye kadar kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşları kimlikleriyle birlikte ödeme verecek olan kamu bankaları yapmış olduğu kampanya sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara da hemen aynı gün içinde destek kredilerinden faydalanmalarına olanak sağlayacaktır.

Başa dön tuşu