Ekonomi

Son dakika: Meclisten geçti! Emekli için onaylandı ve bugün hesaplara yatıyor!

Emekli olan vatandaşlar, son zamanlarda yapmış oldukları nakit kampanyalarında, başvurularını, özellikle kamu bankaları üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte yapmaya devam etmektedir.

Emekli maaşı olan vatandaşlar için özellikle devlet destekli olarak verilecek yeni bir kredi kampanyasında, Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer tüm kamu bankaları ve katılım bankaları üzerinden destek kredileri sadece emekli maaş alan kişilere verilmektedir.

Emekli maaş alıyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, kamu bankaları üzerinden yapacağınız bu işlemlerde nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredileri hızlı bir şekilde kullandırılarak sizlere onay verilmektedir.

Emekli maaşı alan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden almış oldukları emekli maaş hesapları üzerinden daha önce kredi kullansalar bile 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi başvurularını yine Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere Ziraat Bankası, 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalar e katılacak olan kişilerin banka şubelerine giderek te emekli maaş hesapları üzerinden kredi alabileceğini söylemek isteriz.

Başa dön tuşu