Ekonomi

Son dakika: Emekliye Ziraat Bankası 35 bin TL Ödeme yapacak

Emekli maaşı alan vatandaşlar için Ziraat Bankası yeni bir kampanya duyurusu paylaştı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi hemen aynı gün içinde ödenmektedir. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında özellikle Kredi başvurularını gerçekleştirerek onay alacak olan emeklilerin banka müşterisi olması durumunda Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapacakları tüm işlemlerde gelir belgesiz olarak işlemler hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olan kişiler 90 gün ertelemeli kredi almak için banka şubelerine giderek de kolay bir şekilde işlem yapabiliyor.

Ziraat Bankası son zamanlarda özellikle kendi Bankası’ndan emekli maaşı alan vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda yüksek limitli kredilerde ödemeye başladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekliler nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda emekli maaşı hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Ziraat Bankası emekli maaşı alan vatandaşlar ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde de düşük faiz oranları ile birlikte bu bankadan ihtiyaç kredisi alabiliyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu banka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formunu doldurarak da kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu