Ekonomi

Son Dakika: Emekliye Müjdeli Haber Geldi! 70.000 TL Kredi Kampanyası

Emekli olan vatandaşlar için 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılacak olan yeni kampanyada 70000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 24 ay vadeli kredi imkanı sağlanacaktır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda şartlara uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde ödemelerin hızlı bir şekilde alabilmektedirler.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasından şartlara uygun olan vatandaşlara 5 dakika sonuç verilir ve onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yaparak hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanacak olan kişilere özellikle düşük faiz oranları ile birlikte kredi verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriler ile onaylanan tutar aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan kişiler, 70000 TL kredi kullanmaları durumunda borç kapatma kredisi olarak işlem yaparak ihtiyaç kredisi alabilirler. Borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 24 ay vadeli kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapmaktadır. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kredi işlemlerinden faydalanacak olan kişilere Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank haricinde PTT Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası da destek olarak 70000 TL ödeme yapmaktadır. Bu bankalar üzerinden emekli maaş almanız durumunda başvurunuzun hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler alabileceksiniz.

Başa dön tuşu