Ekonomi

SON DAKİKA… Emekliye 40 bin TL ödeme haberi verildi! Emekli maaşlarına ek ödemeler verilecek

Emekli maaş hesabınız üzerinden 40000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden 40000 TL’ye kadar ödeme, olan tüm vatandaşlara bankalar uygun faizlerle kredi ödemeleri verecek. Ziraat Bankası başta olmak üzere ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda 36 ay vadeli kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı olan vatandaşlar, başvuru gerçekleştirerek, bu bankaların yapmış oldukları kampanyalara katılarak istedikleri zaman kredi ödemeleri alabiliyorlar.

2023 yılı içerisinde başvurularını bu bankalar üzerinden yapacak olan emeklilere bankalar belirli şartlar uygun olmaları durumunda emekli maaşları kendi bankalarında olmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda aynı zamanda daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredileriyle birlikte borç kapatmaları için kredi verilir. Kamu bankaları üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka müşterisi olması durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapacağını da söylemek istiyoruz.

Başa dön tuşu