Güncel

Son dakika emeklinin T.C. kimlik numarası son rakamı 5-4-8-6-7 olması halinde 40.000 TL yatıyor!

T.C. kimlik numarası son rakamı 54867 olması halinde 40.000 TL yatıyor! Son dakika haberi geldi. Bankalardan emekliler için kampanya üstüne kampanya geliyor. Emeklileri oldukça mutlu eden bir kampanyada Denizbank ve Akbank’tan geldi. Nakit sıkıntısı çeken emekliler 30.000 TL’ye kadar kredi çekebilecekler. Üstelik kredinin vade süresi de oldukça uzun. Bankalar 36 aya kadar vade imkânı sunuyor. Krediyi almak istiyorsanız cep telefonunuz üzerinden bir mesaj göndermeniz yeterli.

Mesajı göndermenizden kısa süre sonra müşteri temsilcileri size ulaşacak ve sizden bazı bilgiler isteyecek. Bilgileri doğru bir şekilde verdikten sonra yapılacak olan değerlendirmenin ardından kısa sürede istediğiniz meblağ hesabınıza yatırılacak. Sizlerde konu ile ilgili kısa mesajla bilgilendirileceksiniz. Bankaların sms ile kredi başvurusu çok sayıda kişinin başvurduğu bir yol olarak biliniyor.

Denizbank Başvurusu

Emekliler için sunulan bu krediyi Deniz Bank’tan almak isterseniz öncelikle cep telefonunuzun kısa mesaj bölüme girmelisiniz. Ardından önce kredim yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimliğinizi yazmanız gerekli. Burada kimlik numaranızı doğru yazmanız oldukça önemli çünkü bankalar kredi notuna genelde kimlik numarası üzerinden ulaşıyorlar.

Ardından mesaja doğrum tarihinizi de eklemeniz gerekiyor. Bunun yaparken gün ay ve yıl şeklinde açıkça yazmanız daha doğru olacaktır. Tüm bu bilgileri girdikten sonra 3280 numarasına bu mesajı gönderdiğiniz taktirde kredi başvurusunu tamamlamış olacaksınız. Geriye sadece onay mesajını beklemek kalıyor. En geç 3 gün içinde banka size bildirim mesajı gönderecektir.

Akbank Başvurusu

Yılların köklü bankası olan Akbank üzerinden başvuru yapmak isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına girdikten sonra mesaj bölümüne kredi yazmalı ve ardından T.C. kimlik numaranızı yazıp 4425’e göndermelisiniz. Eğer bu tarz kişisel bilgilerinizi dijital kanallar üzerinden iletmek konusunda çekinceniz varsa bankalar bireysel başvuruda kabul etmektedir.

En yakın Akbank ya da Denizbank şubesine kimlik kartınız ile giderseniz müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır. Kısa bir form doldurma sürecinin ardından işleminiz tamamlanacak ve kredi başvurunuz gerçekleşmiş olacak. Eğer kredi notunuz 1200 ve üstündeyse bankalar size kısa süreler için olumlu bir bildirim gönderecektir.

Başa dön tuşu