Ekonomi

Son dakika: Emeklilere Ziraat bankası üzerinden 100000 TL borç kapatma kredisi ödemesi yapılacak

Son dakika: Emeklilere Ziraat bankası üzerinden 100000 TL borç kapatma kredisi ödemesi yapılacak. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara 100000 TL’ye kadar ödeme verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 24 ay vadeli borç kapatma kredisi ödemesi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu kredilerden faydalanmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli kredi başvurunuzu banka şubeleri üzerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Emekliye, başvuru yapma imkanı

Emekli maaşı alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine gidebilirler. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Ziraat Bankası, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri vermektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu banka şubelerine yapabilir ve borç kapatma kredinizi de güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Başa dön tuşu