EkonomiGüncel

Son Dakika: Emekli Maaşı Alanlara Müjde! Ziraat, Vakıf ve Halkbank ödeyecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar, müjdeli haber geldi. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi ödemeleri yapabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığıyla birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz, nakit kredi ödemelerinde uygun faiz oranlarından yararlanabilecek ve onaylanan kredileri hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanacaksınız. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almıyorsanız maaş müşterisi olmanız için başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte emekli maaşınızı kamu bankalarına taşıdıktan sonra nakit kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden, yapacakları tüm işlemlerde nakit kredi işlemlerinde olduğu gibi hızlı bir şekilde sonuç alabileceklerdir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda özellikle emekli maaşı alan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte borç kapatma kredileri ödemeleri de gerçekleştiriliyor.

Başa dön tuşu