EkonomiGüncel

Son Dakika: Bankamatik Kartı Olanlara 90.000 TL Ödeme Veriliyor! 3 Bankadan Resmi ve Hızlı Açıklama

Bankalar üzerinden, bankamatik kartı ve kredi kartı kullanan vatandaşların banka kredi puanı uygun olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Akbank tarafından yapılan kampanyada ilinde 90000 TL kredi ödemesi yapılmaktadır. 90000 TL kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların 24 ay vadeli kredi kullanabilecekleri bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

90000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara banka şartlarına uygun olmaları durumunda da kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak banka kredi puanı uygun olması gerekiyor. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilir. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına SMS atarak başvuruda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemesi veriliyor.

Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından da internet bankacılığı uygulamalarını kullanan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından yapılan bu kampanyalarda, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanacağımız kredilerde başvurumuzu gerçekleştirecek olan vatandaşlara, masrafsız ve düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda şartlar dahilinde kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli krediler hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Akbank, özellikle Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yaptığı kampanyada nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların, Halkbank, hesabı olması durumunda ve daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemiş olması durumunda daha yüksek limitlerde kredi alabileceğini söyledi.

Başa dön tuşu