Magazin

Sevgilisinin günlüğünü okudu dünyası başına yıkıldı! Serdar Ortaç’tan şoke eden itiraf

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Doğu Demirkol’un programına konuk oldu. “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna verdiği cevap herkesi şoke etti. Evlenmeden önce beraber olduğu sevgilisinin günlüğünü okuyan Ortaç, anlattıkları ile ağızları açık bıraktı. Detaylar haberimizin devamında…

Bir dönem para sıkıntısı çeken ve yüklü miktarda borç ödeyen Serdar Ortaç Alelade Show’a konuk oldu. Yabancı uyruklu bir sevgilisinin kendisi hakkında yazdıklarını okuyan ünlü şarkıcı hayatının şokunun yaşadığını itiraf etti.

“Allah’ım bana yardım et”

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç “Hiç aldatıldın mı?” sorusu üzerine “Bir Litvanyalı sevgilim olmuştu evlenmeden önce. Uyuduk uyandık, yatağın altında şişlik fark ettim. Kız banyoya indi. Yedinci ayımız olmuş ilişkide. Deli gibi aşığım kıza. Yatağın şiltesini bir kaldırdım bir tane günlük. Kız günlük tutuyormuş. Günlüğü açtım Litvanca yazıyor bir şeyler. Dedim ki ‘Şunları bir tercüme ettirsem mi?’. Günlüğün fotoğrafını çektim ertesi gün tercüman buldum. Yazıları tercüme ettirdim” dedi. O dönem beraber olduğu kadının yazdıkları karşısında dünyasının başına yıkıldığını söyleyen Ortaç sözlerine, “Defterin üçüncü sayfada ‘Benim burada ne işim var? Evimden gelip Türkiye’de ne yapıyorum? Bu herifle neden 6 aydır buradayım? Allah’ım bana yardım et.’ yazıyordu. Bu aldatılmaktan daha kötü. Yüzüme söyle, kalma benimle, defol git nereye gidiyorsan. Ama bunu yazma. Aldatıldığımı sanmıyorum. Bu durum aldatmadan da berbat. ‘Benim burada ne işim var?’ diyor kız. 7 aydır koynumdasın. Kıza öyle bir aşığım ki bunları hiç düşünmedim” şeklinde devam etti. Ünlü şarkıcının anlattıkları herkesi hayrete düşürdü.

Başa dön tuşu