Ekonomi

Resmi Gazetede Yayımlandı! Bankalar Emekliye Ek Ödeme Verecek, Karar Kesinleşti

Resmi Gazetede Yayımlandı! Bankalar Emekliye Ek Ödeme Verecek, Karar Kesinleşti. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için verilecek olan ek ödemeler ile ilgili karar kesinleşti. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ödemelerini gerçekleştirecek olan kişilere uygun faizlerle 50000 TL’ye kadar devlet destekli ödemeler Resmi Gazetede yayınlanarak başladı.

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm emeklilere emekli maaşlarını bankalar üzerinden alıyorlarsa başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve kredi kullanabileceklerdir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, devlet destekli olarak faiz oranlarından da yararlanarak, işlemlerinizi yapabilecek ve 36 ay vadeli ödeme alabileceksiniz.

Emekli olan kişiler emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorlarsa hangi bankadan emekli maaş alıyorlarsa o bankanın müşterisi olması durumunda kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 50000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman kredi ödemesi yapabilir ve onaylanan bu krediyi hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. 50000 TL emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilirsiniz.

Devlet destekli Emekli Kredisi Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden nasıl alınır?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlar, özellikle devlet destekli olarak 36 ay vadeli alacakları bu kredilerde en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullandırmaktadır.

Banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar haricinde, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde de ilk kredi imkanı sağlamaktadır.

Emekli maaş alan vatandaşlar, daha önce herhangi bir ihtiyaç kredisi kullanmadıysa borç kapatma kredisi kampanyalarına katılarak, işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve 3 banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecektir.

Başa dön tuşu