Ekonomi

Resmi duyuru geldi! Bankalardan 100.000 TL nakit için 2 banka kolları sıvadı! Deprem gibi kampanya başladı…

Resmi duyuru geldi! Bankalardan 100.000 TL nakit için 2 banka kolları sıvadı! Deprem gibi kampanya başladı… Ziraat Bankası ve TEB Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 100000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara hızlı bir şekilde düşük faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Ziraat Bankası ve TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, bireysel tüketici kredisi almak için kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verilecektir.

Ziraat Bankası ve TEB Bankası üzerinden kredi alacak olan tüm vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası ve TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri veriliyor.

Ziraat Bankası ve TEB Bankası üzerinden yapılacak olan bu başvurularda özellikle banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanacakları bu kredilerde şartlara uygun olarak aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri internet üzerinden alabilmektedir.

Ziraat Bankası ve TEB Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan haberleriyle birlikte kredi kullanacak olan kişileri aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatıracağını açıkladı.

Ziraat Bankası ve TEB Bankası yapmış olduğu bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için hızlı bir şekilde işlem yapacağını ve kredi alacağını resmi olarak duyurdu.

BAŞVURU

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu bankalar üzerinden kredi başvurularını yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine giderek işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Ziraat Bankası şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde bu kredileri banka şubesinden bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte kullanabilmektedir.

TEB Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlarıma, hemen aynı gün içinde banka şubesine giderek kimliği ile birlikte SMS ile onaylanan kredisi olduğunu söylemesi yeterli olacak ve bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

Başa dön tuşu