Ekonomi

QNB Finansbank ve 2 Özel Banka daha 43000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı!

QNB Finansbank ve 2 Özel Banka daha 43000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı! QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli 43000 TL kadar ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde kullanabilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza yatırılacak, aynı gün içinde alabileceksiniz. QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 3 ay ertelemeli olarak kredi işlemleri sunulacak ve onaylanan bu kırıklar hesaplara yatırılarak da aynı gün içinde ödenecektir.

QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda kredilerin hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplarına yatırarak da ödeyebileceğini söylemek isteriz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi bankaların ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, tam hesaplar olması durumunda internet bankacılığı üzerinden de kredi alabilmektedir.

QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden hem kolay yöntemlerle kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları ile birlikte yapacakları tüm işlemler gibi, ayrıca kredi başvurularını, şubelere gitmeden internet üzerinden ve SMS ilede hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak paralarda boşluk bırakıp, 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve 43000 TL kredi onay alabileceksiniz.

Başa dön tuşu