Ekonomi

QNB Finansbank TC Kimlik Numarasına Göre 80.000 TL Ödeme Verecek: Kimlik Numaranıza Bakın!

QNB Finansbank TC Kimlik Numarasına Göre 80.000 TL Ödeme Verecek: Kimlik Numaranıza Bakın! QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanmak isteyenlere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacım olan tüm vatandaşlar, Finansbank üzerinden kredi alabilmektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurularda, şartlara uygun olarak kredi ödemelerinizi alabilir, kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

80000 TL’ye kadar alacağınız bu kredilerde başvuru şartlarına uygun olan vatandaşların, Finansbank müşterisi olması durumunda internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden diledikleri zamanda kredi başvurularında bulunabileceğini söyleyebiliriz.

80000 TL kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda ise ihtiyaç kredisi başvurusu banka müşterisi olması durumunda emekli maaş hesapları üzerinden verilmektedir.

80.000 TL ihtiyaç kredisi

80.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ev hanımları kredi notu yüksek olması durumunda, QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda 5 dakika içerisinde ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

  • Kredi başvurusu bankanın internet sitesinden internet bankacılığından ve bankanın SMS sisteminden yapılmaktadır. TC. kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere sonucu verecek ve onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. Aldığımız 80.000 TL kredi 24 ay vade ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkündür.

Başa dön tuşu