Ekonomi

QNB Finansbank duyurdu! Banka sizlere “Acil Kredi” ödemesi verecek!

QNB Finansbank duyurdu! Banka sizlere “Acil Kredi” ödemesi verecek! QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılacaktır. Banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek onay alabileceğiniz bu kampanyalarda cep telefonu üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi puanı yüksek olması durumunda işlem yapabilmektedirler.

En yakın banka şubesi üzerinden ve işlemlerini yapacak olan vatandaşlar, kredi ödemelerini alabilmeleri için şubelere giderek de kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan bu kredileri, diledikleri zaman hesabı yatırabilmektedir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemesi alabilmeniz için kredi puanı uygun olması gerekiyor.

Acil ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için banka şubeleri, SMS sistemi, internet sitesi ve online internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kolay kredi başvurusu yapacağınız sistemlerden birisi SMS sistemidir.

TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Banka değerlendirme sonucunu sizlere 5 dakika içinde gönderecektir. Değerlendirme sonucunda sizlere onay verilirse bu krediyi banka şubesinden kimlikle kullanabilir, hesabınız varsa internet bankacılığından işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu