Ekonomi

QNB Finansbank başlattı ve devam ettirdi! TCKN üzerinden 40.000 TL ödeme verildi

QNB Finansbank başlattı ve devam ettirdi! TCKN üzerinden 40.000 TL ödeme verildi. QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada cep telefonları üzerinden SMS atarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı istediğiniz zaman yaptırabileceksiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

QNB Finansbank başlatmış olduğu bireysel tüketici kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj ile de başvuru yaparak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası diğer bankalara nazaran daha hızlı sonuçlanarak sizlere hemen sonuç verilmektedir. başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar nakit kredi almak istiyorlarsa, Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilmektedir.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu yapabilmeniz için cep telefonunuz üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak için ücretli bir mesaj atmanız isteniyor.

  • Sms ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredinizi hemen alabilirsiniz.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.

Başa dön tuşu