Ekonomi

QNB Finansbank banka hesabı olanlar dikkat! 5 gün içinde işlem yapmanız için süre verildi

QNB Finansbank, üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan duyuruda, 5 gün içerisinde işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem ödemesi gerçekleştiriliyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 gün içerisinde işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullandırabilecek olan bu bankalar, yapmış oldukları, kampanyalarda ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde ödemektedir.

QNB Finansbank kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde hemen yapabilirsiniz. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşları, belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri 5 gün içerisinde düşük faizlerle gelir belgesiz 50000 TL olarak yapılacaktır.

BAŞVURU

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz TC Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası için ayrıca banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da sizlere destek kredisi ödemesi yapacağını açıkladı.

Başa dön tuşu